Dongguan Enuo mold Co, Ltd ir Honkongas BHD grupas meitasuzņēmums, plastmasas veidņu dizains un ražošana ir viņu pamatdarbība. Turklāt tiek iesaistītas arī metāla detaļu CNC apstrāde, izstrādājumu prototipa izpēte un izstrāde, pārbaudes aprīkojums / mērierīces pētniecība un izstrāde, plastmasas izstrādājumu formēšana, izsmidzināšana un montāža.

Which picture will you choose from the end of this artical
Radošums 5 komentāri Oktobris-27-2020

Kuru attēlu jūs izvēlēsieties šī mākslas raksta beigās

Oho, puiši! jauns pelējuma nosūtīšanas laiks !! Ha, redziet, cik laimīga ir mūsu mārketinga meitene!

Nu, pirms šīs bildes ievietošanas, manā sirdī cīnījās dilemma. Draugs, kuram pieder liels daudzums “linkedIn” savienojumu, man laipni ieteica: Hei, harij! nav labi uzaicināt meiteni stāvēt ar veidnēm, it īpaši ar lielu smaidīgu seju! Nāc, pelējuma ražošanai vajadzētu būt ļoti nopietnam gadījumam, labi? Vai tehniskais puisis, kurš nomainīja kalibru vai zīmēšanas papīru, varēja būt daudz piemērotāks?

Which picture will you choose from the end of this artical d

Šajā brīdī, kā viņš norādīja, man ir žēl mūsu komandu apgrūtināt, jo tas, ko es darīju, dārgajiem lasītājiem bija parādījis nenopietnu iespaidu. Šķiet, ka publikas uzmanības pievēršana ir vienīgais manas norīkošanas mērķis! Tāpēc šoreiz es biju iecerējis darīt tā, kā viņš ieteica, būt formāls kā “īsts” veidņu veidotājs! Tad pirmo attēlu ar savu kolēģu palīdzību uztvēru nopietni. tāpat kā zemāk redzamajā attēlā, tikai pelējums un produkti, kas parādīti manas lēcas priekšā, formāli un tīri, visi ir pareizi. bet es jūtu kaut ko pazaudētu ...

Which picture will you choose from the end of this artical c

Kad es pabeidzu fotografēt un plānoju iet atpakaļ. Mūsu meitene pēc 90. gadiem teica: vai man var būt fotogrāfija ar šo veidni? Es teicu, protams! Tad viņa ar veidni sāk taisīt visdažādākās “profesionālās” pozas, tāpat kā veidot personīgo selfiju, un citi darbnīcas darbinieki smieklīgi aizvērās aiz aizmugurējās kameras, pēkšņi darbnīcas atmosfēra kļūst silta un harmoniska. Mūsu komandas locekļi ir apmierināti ar viņu sniegumu, un viņu smaidīgajās sejās bija redzama sasniegumu izjūta ...

Labi, darbarīku izgatavošanai vajadzētu būt nopietnam un precīzam gadījumam, taču darbs ar priecīgu noskaņojumu var būt svarīgs arī mūsu darbiniekiem. Kā jūs zināt, kad projekta laiks ir ierobežots, mūsu darbinieki bieži strādā virsstundas, pat visu nakti, lai saglabātu izpildes laiku, pildītu solījumu mūsu klientiem. Viņi procesa laikā ir noguruši un saspringti, ja iespējams, lai parādītu mūsu cieņu un atzinību par viņu darbu un produktu, kāpēc gan ne? Kad viņi mirdz ar savu “meistarību”, vai mums nevajadzētu ļaut viņiem dzirdēt mūsu aplausus? Instrumenti ir auksti, bet siltums no komandas!

Tagad dienā daudzi instrumentu ražošanas uzņēmuma īpašnieki sūdzas: ir arvien grūtāk pieņemt darbā darbiniekus neatkarīgi no dizaineriem, inženieriem vai mašīnu darbībām. īpaši grupai “pēc 90. gadiem”, kā viņu prātā, pelējuma ražošanas nozarē nav pārāk daudz jautrības. Jaunajai paaudzei ir sava darba definīcija, laime kļūst arvien svarīgāks faktors komandas veidošanā un stiprināšanā.

Tātad, dārgais lasītāj, vai jūs domājat, ka mūsu ikdienas darbā tiek ielikta kāda priecīga aina, relaksējot komandu, kad process nav saspringts vai nav kārtībā? Lūdzu, parādiet savu attieksmi, izvēloties attēlu no diviem zemāk.

Which picture will you choose from the end of this artical b

Which picture will you choose from the end of this artical


Izlikšanas laiks: 27.-2020
- Nākamā ziņa